X
تبلیغات
مهر 94 - سجاده ای پر از یاس مهر 94 - سجاده ای پر از یاس
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
امروز : یکشنبه 100 اردیبهشت 19 ، 2:45 عصر
هرکه از آزارش ایمن باشی، به برادری با او رغبت کن [امام علی علیه السلام]
جبهه وبلاگی غدیر: بیانیه هفتمین سالگرد تاسیس ،حمایت از تحصن غیرت

بیانیه جبهه وبلاگی غدیر

بیانیه هفتمین سالگرد تاسیس ،حمایت از تحصن غیرت


الحمدالله الذی جعلنامن المتمسکین بولایت علی ابن ابیطالب (ع) 

إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَ لَا تَحْزَنُوا و َأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ ?
سوره فصلت ، آیه 30
بر آنان که گفتند : پروردگار ما الله است و پایداری ورزیدند، فرشتگان فرود می‏آیند که مترسید و غمگین مباشید،
شما را به بهشتی که وعده داده بودند بشارت است.

ضمن عرض تبریک بمناسبت عید الله اکبر عید امامت و ولایت به اطلاع می‌رساند

خداوند توفیق داد تاهفتمین سالگرد تاسیس جبهه وبلاگی غدیر را به همه دوستان و یاران و همراهان و اعضای همیشه ثابت قدم جبهه تبریک و شاد باش بگوییم.

و اما امسال عید الله اکبر مصادف با ایام حزن و اندوه ازدست دادن عزیزانمان در فاجعه منا در حج ابراهیمی شد،و زخم این درد بر دلهامان عمیق و جانکاه ست ، ودر این میانه  دست دوستی به سوی دشمنان جنایتکارو جلاد زمانه چقدر میتواند این زخم را عمیق تر کند.واگر دقت و اقتدار و صلابت رهبری انقلاب نبود تحمل این همه درد چه سخت و چه بسا غیر قابل تحمل بود .ما با حضور و ایستادگی در خط ولایت میتوانیم هم بر گرفتن حقوق خود و هم برای دفاع از آرمانها و ارزشهای اعتقادی وملی خودپافشاری کرده و با حمایت و یاری به همه مظلومین جهان در به بوجود اوردن دنیایی بدون ظلم و ستم  نقش ارزنده ای را ایفا کنیم.

جبهه وبلاگی غدیر نیز از اعتراض خودجوش به باز کردن مسیر نفوذ از طریق برجام را که فرزندان ولایتمدار متخصن در جلوی خانه ملت ،فعالان سیاسی – فرهنگی و دانشجویی ،طلبه متحصن در مقابل مجلس پیوستند،حضور جانباز 70درصدی که از جانب رهبر انقلاب مامور ابلاغ پیام به نمایندگان شد، اعضای مرکزی جنبش عدالتخواه و بسیج دانشجوییکه برای استیناف حقوق خود از نمایندگانی که وکیل همین مردم هستند ،حمایت مینماید .

مگر نه آنکه غدیر روز ولایت و روز اتمام حجت است بر امت رسول الله است؟؟؟ مگر نه بزرگداشت روزهای بزرگ باید حامل درس و جوشش و پایبندی به آن روز عظیم باشد؟؟ آری اینگونه است که در این روز بزرگ و پر از خیر و برکت می‌خواهیم بار دیگر دست بیعت به سوی مولای خویش بریم و با ایشان عهد و پیمان تازه کنیم و دربندگی خدا و سر بازی ولایت بار دیگر دست بر سینه گذارده و به شعائر الله تعظیم کنیم.وبه فرموده مقام معظم رهبری:

 از بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت امام سید علی خامنه‌ای

…... شما جوان‌ها باید براى آینده، بیشترین بار این مسئولیت را بر دوش بگیرید و خودتان را بسازید؛ نگذارید دشمن با توطئه‌هاى تبلیغاتى، با دروغ‌پردازى، امید را از دل‌ها بزداید؛ نگذارید بین شما اختلاف ایجاد کنند؛ نگذارید بین ملت و مسئولین، ایجاد اختلاف و جدائى کنند؛ آن‌ها این را می‌خواهند؛ آن‌ها از این یکپارچگى می‌ترسند؛ آن‌ها از این شعارهاى مستحکم شما می‌ترسند؛ آن‌ها از عزم و اراده‌ى جدى مسئولین می‌ترسند؛ می‌خواهند این عزم و اراده را متزلزل کنند. وقتى ملت در کنار مسئولین ایستاده است، هیچ مسئولى احساس تردید نمی‌کند؛ احساس تزلزل نمی‌کند و پیش می‌رود. این براى کشور ما لازم است؛ تا امروز بوده است، ان‌شاءالله در آینده هم خواهد بود. قطعاً ملت ایران در همه‌ى این چالشهائى که امروز با آن مواجه است و احیاناً در آینده هم با آن‌ها مواجه خواهد بود، بینى دشمن را به خاک خواهد مالید.

الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة أمیرالمؤمنین و الأئمة المعصومین علیهم السلام

ای مولای من..... ما هرگزمولای خویش را تنها نخواهیم گذاشت، همیشه و همه جا در پشت سرشما گام خواهیم برداشت. هرگز پیمانی که با خون خود بستیم نخواهیم گسست ما خوانان و مقلدان شما چه در این فضای سایبری و چه در فضای حقیقی همیشه و با عزم راسخ گوش به فرمان اوامر جنابعالی خواهیم بودو در مصاف با دشمنان سربازی مطیع و جنگنده در برابر خصم دین و اسلام خواهیم جنگید. دشمنان از خشم قهر ما و زهر نیش قلم ما هرگز آسوده نخواهند بود.‌ای سید علی رهبر ما.. از شما یک اشاره از ما به سر دویدن

کلمات کلیدی :